Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

Asus Vivobook S14 S3407VA-LY069 Ultrabook Fiyatları

Asus Vivobook S14 S3407VA-LY069 i5-210H 16 GB 512 SSD 14" Freedos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: cimete-teknoloji

35.719,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 35719.06
Asus Vivobook S14 S3407VA-LY069 Intel Core I5-210H 16GB 512GB SSD Freedos 14.0" Taşınabilir Bilgisayar

Satıcı: Cimete Teknoloji

36.099,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 36099.05
Vivobook S14 S3407va-Ly069 Intel Core İ5 13420H 16Gb 512Gb Ssd Freedos 14.0" Taşınabilir Bilgisayar

Satıcı: Cimete-Teknoloji

36.289,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

3 36289.10
Asus Vivobook S14 S3407va-Ly069 Intel Core I5-210H 16Gb 512Gb Ssd Freedos 14.0" Taşınabilir Bilgisayar

Satıcı: Cimete-Teknoloji

36.289,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

4 36289.10
ASUS Vivobook S14 S3407VA-LY069 Intel Core i5 13420H 16GB 512GB SSD Freedos 14.0" Taşınabilir Bilgisayar - 512 GB - 16 GB

Satıcı: CİMETE TEKNOLOJİ

37.989,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

5 37989.00
Asus Vivobook S14 S3407VA-LY069 Intel Core I5-210H 16GB 512GB SSD Freedos 14.0" Taşınabilir Bilgisayar - 512 GB - 16 GB

Satıcı: CİMETE TEKNOLOJİ

37.989,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

6 37989.00
Asus Vivobook S14 S3407VA-LY069 Intel Core I5-210H 16GB 512GB SSD Freedos 14.0" Taşınabilir Bilgisayar - 512 GB - 16 GB

Satıcı: CİMETE TEKNOLOJİ | 9 yorum

37.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

7 37999.00
ASUS Vivobook S14 S3407VA-LY069 Core5 210H 16GB 512SSD 14.0" FreeDos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: İKİZLER BİLİŞİM

37.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 37999.00
ASUS Vivobook S14 S3407VA-LY069-BS1 Intel Core i5 210H 16GB 512GB SSD Freedos 14.0

Satıcı: İKİZLER BİLİŞİM

37.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 37999.00
Asus Vivobook S14 S3407VA-LY069 Core5 210H 16GB 512SSD 14.0" Freedos Dizüstü Bilgisayar - 512 GB - 16 GB

Satıcı: CİMETE TEKNOLOJİ

39.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

10 39999.00

Asus Vivobook S14 S3407VA-LY069 Ultrabook Fiyat Geçmişi

Asus Vivobook S14 S3407VA-LY069 Ultrabook Temel Özellikleri

Asus Vivobook S14 S3407VA-LY069 Ultrabook Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core i5
• İşlemci Modeli Intel Core i5-13420H
• İşlemci Temel Frekans 3.40 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.60 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2023
• İşlemci Çekirdeği 8 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 4 x Performans Çekirdeği 4 x Verimlilik Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 12 Adet
• İşlemci Önbellek 12 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 16 GB
• Bellek Türü DDR5
• Toplam Bellek Yuvası 1 Adet

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

• Harici Grafik İşlemcisi (GPU) Yok

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri USB 3.1 Gen 1 (5 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 2
• USB Type-C Özellikleri Display Port USB-C 3.2 Gen 1 5 Gbps Veri Aktarım Hızı
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 1.4
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.3
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6 (802.11ax)
• Wi-Fi Diğer Özellikler Dual Band

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Parmak İzi Okuyucu Yok
• Kamera Özellikleri Windows Hello Desteği (Yüz Tanıma) Kızılötesi
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Diğer Özellikler Güvenilir Platform Modülü (TPM)(Yazılım)
• Pil Gücü 70.0 Wh
• Pil Hücre Sayısı 4 Hücreli
• Pil Özellikleri Li-Ion (Lityum-İyon)
• Darbelere Dayanıklılık Var
• Dayanıklılık Standardı MIL-STD 810H

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

Asus Vivobook S14 S3407VA-LY069 Ultrabook Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.