Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
ASUS Vivobook S16 S3607VA Intel Core I5 13420H 32GB Ram 1tb SSD Windows 11 Pro 16" 144Hz Wuxga Yapay Zeka Destekli Taşınabili Satıcı: Cimete Teknoloji
59.848,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯53 dk önce
1 59848.10
Asus Vivobook S16 S3607VA Intel Core I5 13420H 32GB Ram 1tb SSD Windows 11 Pro 16" 144Hz Wuxga Yapay Zeka Destekli Taşınabilir Bilgisayar RP045 - 1 TB - 32 GB
Satıcı: CİMETE TEKNOLOJİ
62.998,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
2 62998.00
Asus vivobook S16 S3607VA-RP045 P8 Intel Core I5 13420H 32GB 1tb SSD W11PRO 16" 144Hz Wuxga Taşınabilir Bilgisayar+Prestij Çanta - 1 TB - 32 GB
Satıcı: PRESTİJMARKET
62.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
3 62999.00
Vivobook S16 S3607va-Rp045 P8 Intel Core I5 13420H 32Gb 1Tb Ssd W11pro 16" 144Hz Wuxga Taşınabilir Bilgisayar+Prestij Çanta
Satıcı: Prestijmarket
62.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
4 62999.00
Asus Vivobook S16 S3607VA Intel Core I5 13420H 32GB Ram 1tb SSD Windows 11 Pro 16" 144Hz Wuxga Yapay Zeka Destekli Taşınabilir Bilgisayar RP045 Satıcı: elimar
69.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
5 69999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK