Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

Asus Vivobook S16 S3607VA-RP045 Laptop Fiyatları

Asus Vivobook S16 S3607VA-RP045 Intel Core i5 13420H 16GB 1TB SSD Freedos 16" 144Hz WUXGA Taşınabilir Bilgisayar

Satıcı: Cimete Teknoloji

39.099,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

1 39099.90
Asus Vivobook S16 S3607va-Rp045 İ5-13420H 16Gb 1Tbssd 16" Wuxga Freedos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: Teknoraks

39.599,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

2 39599.30
Asus Vivobook S16 S3607VA-RP045 i5-13420H 16 GB 1 TB SSD 16" Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: teknoraks

41.077,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

3 41077.06
Asus Vivobook S16 S3607VA-RP045 i5-13420H 16 GB 1 TB SSD 16" Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: cimete-teknoloji

42.299,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

4 42299.06
Asus Vivobook S16 S3607VA-RP045 Intel Core I5 13420H 16GB 1TB SSD Freedos 16" 144Hz WUXGA Taşınabilir Bilgisayar - 1 TB - 16 GB

Satıcı: teknoraks | 17 yorum

42.873,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

5 42873.00
Asus Vivobook S16 S3607VA-RP045 i5-13420H 16GB 1TBSSD 16" WUXGA FreeDOS Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: Teknoraks

42.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

6 42909
Asus Vivobook S16 S3607va-Rp045 Intel Core I5 13420H 16Gb 1Tb Ssd Freedos 16" 144Hz Wuxga Taşınabilir Bilgisayar

Satıcı: Cimete-Teknoloji

42.974,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

7 42974.10
Asus Vivobook S16 S3607VA-RP045 Intel Core I5 13420H 16GB 1TB SSD Freedos 16" 144Hz WUXGA Taşınabilir Bilgisayar - 1 TB - 16 GB

Satıcı: CİMETE TEKNOLOJİ

44.989,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

8 44989.00
Asus Vivobook S16 S3607VA-RP045 Intel Core I5 13420H 16GB 1TB SSD Freedos 16" 144Hz WUXGA Taşınabilir Bilgisayar - 1 TB - 16 GB

Satıcı: PRESTİJMARKET | 17 yorum

44.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

9 44999.00
Asus Vivobook S16 S3607VA Intel Core I5 13420H 16GB Ram 1tb SSD Windows 11 Pro 16" 144Hz Wuxga Yapay Zeka Destekli Taşınabilir Bilgisayar RP045

Satıcı: elimar

59.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

10 59999.00

Asus Vivobook S16 S3607VA-RP045 Laptop Fiyat Geçmişi

Asus Vivobook S16 S3607VA-RP045 Laptop Temel Özellikleri

Asus Vivobook S16 S3607VA-RP045 Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 357.0 mm
• Derinlik 250.6 mm
• Kalınlık 17.9 mm
• Ağırlık 1.70 kg
• Renk Koyu Gri

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core i5
• İşlemci Modeli Intel Core i5-13420H
• İşlemci Temel Frekans 3.40 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.60 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2023
• İşlemci Çekirdeği 8 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 4 x Performans Çekirdeği 4 x Verimlilik Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 12 Adet
• İşlemci Önbellek 12 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 16 GB
• Bellek Türü DDR5
• Toplam Bellek Yuvası 1 Adet

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

• Harici Grafik İşlemcisi (GPU) Yok

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1 (5Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 2
• USB Type-C Özellikleri Display Port USB-C 3.2 Gen 1
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 1.4
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.3
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6 (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kamera Özellikleri Windows Hello Desteği (Yüz Tanıma) FHD Kızılötesi Kapatılabilir 2 Adet Mikrofon
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Diğer Özellikler Güvenilir Platform Modülü (TPM)
• Pil Gücü 70.0 Wh
• Pil Hücre Sayısı 4 Hücreli
• Pil Özellikleri Li-Ion (Lityum-İyon)
• Darbelere Dayanıklılık Var
• Dayanıklılık Standardı MIL-STD 810H

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

Asus Vivobook S16 S3607VA-RP045 Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.