Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus Vivobook S16 S3607va-Rp045a001 İ5-13420H 16Gb 2Tbssd 16" Wuxga Freedos Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Teknoraks
45.672,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
1 45672.10
Asus VivoBook S16 S3607VA-RP045A001 i5-13420H 16 GB 2 TB SSD 16" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknoraks
48.766,26 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
2 48766.26
Asus Vivobook S16 S3607VA-RP045A001 I5-13420H 16GB 2tbssd 16" Wuxga Freedos Dizüstü Bilgisayar - 2 TB - 16 GB
Satıcı: teknoraks
50.874,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
3 50874.00
Asus Vivobook S16 S3607VA-RP045A001 i5-13420H 16GB 2TBSSD 16" WUXGA FreeDOS Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
51.637,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 dk önce
4 51647
Asus Vivobook S16 S3607VA-RP045A001 i5-13420H 16GB 2TBSSD 16" WUXGA FreeDOS Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
52.379,29 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önce
5 52379.29
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK