Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus Vivobook S16 S3607va-Rp045a002 İ5-13420H 24Gb 512Ssd 16" Wuxga Freedos Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Teknoraks
44.577,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
1 44577.10
Asus VivoBook S16 S3607VA-RP045A002 i5-13420H 24 GB 512 GB SSD 16" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknoraks
47.607,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
2 47607.24
Asus Vivobook S16 S3607VA-RP045A002 I5-13420H 24GB 512SSD 16" Wuxga Freedos Dizüstü Bilgisayar - 512 GB - 24 GB
Satıcı: teknoraks
49.678,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
3 49678.00
Asus Vivobook S16 S3607VA-RP045A002 i5-13420H 24GB 512SSD 16" WUXGA FreeDOS Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
50.387,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önce
4 50397
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK