Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus Vivobook S16 S3607va-Rp045a003 İ5-13420H 24Gb 1Tbssd 16" Wuxga Freedos Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Teknoraks
46.430,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
1 46430.50
Asus VivoBook S16 S3607VA-RP045A003 i5-13420H 24 GB 1 TB SSD 16" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknoraks
49.568,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
2 49568.08
Asus Vivobook S16 S3607VA-RP045A003 I5-13420H 24GB 1tbssd 16" Wuxga Freedos Dizüstü Bilgisayar - 1024 GB - 24 GB
Satıcı: teknoraks
51.794,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
3 51794.00
Asus Vivobook S16 S3607VA-RP045A003 i5-13420H 24GB 1TBSSD 16" WUXGA FreeDOS Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
52.502,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önce
4 52512
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK