Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus Vivobook S16 S3607va-Rp045a004 İ5-13420H 24Gb 2Tbssd 16" Wuxga Freedos Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Teknoraks
56.008,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
1 56008.70
Asus VivoBook S16 S3607VA-RP045A004 i5-13420H 24 GB 2 TB SSD 16" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknoraks
56.789,16 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
2 56789.16
Asus Vivobook S16 S3607VA-RP045A004 I5-13420H 24GB 2tbssd 16" Wuxga Freedos Dizüstü Bilgisayar - 2 TB - 24 GB
Satıcı: teknoraks
59.244,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
3 59244.00
Asus Vivobook S16 S3607VA-RP045A004 i5-13420H 24GB 2TBSSD 16" WUXGA FreeDOS Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
60.098,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önce
4 60108
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK