Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus Vivobook S16 S3607va-Rp045a006 İ5-13420H 40Gb 1Tbssd 16" Wuxga Freedos Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Teknoraks
55.765,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯53 dk önce
1 55765.60
Asus VivoBook S16 S3607VA-RP045A006 i5-13420H 40 GB 1 TB SSD 16" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknoraks
59.553,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
2 59553.70
Asus Vivobook S16 S3607VA-RP045A006 I5-13420H 40GB 1tbssd 16" Wuxga Freedos Dizüstü Bilgisayar - 1024 GB - 40 GB
Satıcı: teknoraks
62.188,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
3 62188.00
Asus Vivobook S16 S3607VA-RP045A006 i5-13420H 40GB 1TBSSD 16" WUXGA FreeDOS Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
63.080,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
4 63090
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK