Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus Vivobook S16 S3607va-Rp045a007 İ5-13420H 40Gb 2Tbssd 16" Wuxga Freedos Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Teknoraks
64.160,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯56 dk önce
1 64160.80
Asus VivoBook S16 S3607VA-RP045A007 i5-13420H 40 GB 2 TB SSD 16" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknoraks
67.951,66 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
2 67951.66
Asus Vivobook S16 S3607VA-RP045A007 I5-13420H 40GB 2tbssd 16" Wuxga Freedos Dizüstü Bilgisayar - 2 TB - 40 GB
Satıcı: teknoraks
70.246,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
3 70246.00
Asus Vivobook S16 S3607VA-RP045A007 i5-13420H 40GB 2TBSSD 16" WUXGA FreeDOS Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
71.294,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önce
4 71304
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK