Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus Vivobook S16 S3607va-Rp045a009 İ5-13420H 16Gb 2Tbssd 16" Wuxga W11p Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Teknoraks
46.311,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
1 46311.60
Asus VivoBook S16 S3607VA-RP045A009 i5-13420H 16 GB 2 TB SSD 16" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknoraks
49.035,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
2 49035.10
Asus Vivobook S16 S3607VA-RP045A009 I5-13420H 16GB 2tbssd 16" Wuxga W11P Dizüstü Bilgisayar - 2 TB - 16 GB
Satıcı: teknoraks
50.911,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
3 50911.00
Asus Vivobook S16 S3607VA-RP045A009 i5-13420H 16GB 2TBSSD 16" WUXGA W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
51.375,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önce
4 51385
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK