Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus Vivobook S16 S3607va-Rp045a013 İ5-13420H 40Gb 512Ssd 16" Wuxga W11p Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Teknoraks
53.870,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
1 53870.50
Asus VivoBook S16 S3607VA-RP045A013 i5-13420H 40 GB 512 GB SSD 16" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknoraks
58.788,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
2 58788.54
Asus Vivobook S16 S3607VA-RP045A013 I5-13420H 40GB 512SSD 16" Wuxga W11P Dizüstü Bilgisayar - 512 GB - 40 GB
Satıcı: teknoraks
60.585,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
3 60585.00
Asus Vivobook S16 S3607VA-RP045A013 i5-13420H 40GB 512SSD 16" WUXGA W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
61.691,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önce
4 61701
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK