Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: RitimTech
12.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
1 13009 ASUS X509fa Ej950t Intel Core I3 10110u 4gb 256gb Ssd W10 15.6"Satıcı: elitstore
13.511,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 13511.00 Asus X509FA-EJ950T I3-10110U 4 GB 256 GB SSD 15.6" W10H FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: elitstore
13.837,96 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
3 13837.96 Asus X509FA-EJ950T i3-10110U 4GB 256SSD 15.6" FullHD W10H Taşınabilir BilgisayarSatıcı: elitstore
14.651,96 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
4 14651.96 Asus X509FA-EJ950T Intel Core i3 10110U 4GB 256 GB SSD Windows 10 Home 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar - GümüşSatıcı: AselNet | 6 yorum
32.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
5 33009