Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: trendfırsatlar
17.279,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önceki fiyat
1 17279.04 ASUS X515ea-bq1185w Intel I5 1135g7 8gb Ram 512gb Ssd Iris Xe 15.6" Fhd Ips W11 NotebookSatıcı: RAD
17.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 dk önceki fiyat
2 17999.00 Asus X515EA-BQ1185W i5-1135G7 8 GB 512 GB SSD Iris Xe Graphics 15.6" Full HD NotebookSatıcı: Vayomy
17.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
3 17999.00 Asus X515EA-BQ1185W İntel Core i5-1135G7 8GB Ram 512GB SSD 15.6" FHD WINDOWS11 Convertible Gri Taşınabilir BilgisayarSatıcı: TEZ Bilgisayar | 23 yorum
18.599,00 TL + Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
4 18609 Asus X515EA-BQ1186W01 I5-1135G7 8gb 512SSD 15.6" Fullhd W11H Taşınabilir BilgisayarSatıcı: TEZ Bilgisayar | 9 yorum
18.899,00 TL + Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
5 18909 ASUS X515ea-bq1185w Intel I5 1135g7 8gb Ram 512gb Ssd Iris Xe 15.6" Fhd Ips W11 NotebookSatıcı: Hizli Sepetim
19.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
6 19499.00