Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Teknolojim Alsu
10.949,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
1 10949.00 ASUS X515ja-ej3073w 10.nesil Core I3 1005g1-4gb-256gb Ssd-15.6inc-w11Satıcı: Tech Nokta | 7 yorum
10.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
2 10999.00 Asus X515JA-EJ3073W 10.nesil Core I3 1005G1 8gb 256GB SSD 15.6inc W11Satıcı: ezebilisim
11.199,00 TL + Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
3 11209 Asus X515JA-EJ2137W i3-1005G1 4 GB 256 GB SSD 15.6" W11H Dizüstü BilgisayarSatıcı: serytech
11.749,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
4 11749.00 Asus X515JA-EJ2137W-8 i3-1005G1 8 GB 256 GB SSD 15.6" W11H Dizüstü BilgisayarSatıcı: serytech
11.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
5 11999.00 Asus X515JA-EJ3073W i3-1005G1 4 GB 256 GB SSD 15.6" W11H FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: serytech
11.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
6 11999.00 Asus X515ja-Ej2137w Intel Core İ3-1005G1 4 Gb 256Gb Ssd 15.6 Windows 11 Home Fhd Tasinabilir Bilgisayar 12.053,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
7 12053.02 Asus X515ja-Ej2137w-12 Intel Core İ3-1005G1 12Gb 256Gb Ssd 15.6 Windows 11 Home Fhd Tasinabilir BilgisayarSatıcı: Ensarbilişim
12.347,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
8 12347.02 Asus X515JA-EJ2137W-12 Intel Core i3-1005G1 12GB 256GB SSD 15.6 Windows 11 Home FHD Taşınabilir BilgisayarSatıcı: AselNet | 3 yorum
12.399,00 TL + Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
9 12409