Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus X540BA-DM317 Amd Radeon A6 4GB 256GB SSD 15.6" Freedos Taşınabilir Bilgisayar - Altın
Satıcı: Seyhan Bilgisayar Sistemleri | 2 yorum
22.769,58 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
1 22769.58
ASUS X540ba-dm317 Amd A6-9225 4gb 256ssd 15"6 Freedos Notebook Satıcı: Seyhan Bilgisayar Teknolojileri
23.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
2 23999.00
ASUS X540ba-dm317 A6-9225 4gb 256gb Ssd 15.6" Dos Satıcı: Seyhan Bilgisayar Teknolojileri
23.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
3 23999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK