Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
Asus Zenbook 14 UX3405CA-PP487W Intel Core Ultra 9 285H 32GB 1TB SSD Windows 11 Home 14" Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: Sner Teknoloji | 7 yorum
87.443,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
1 87443.24
Asus Zenbook 14 UX3405CA-PP487W Ultra 9 285H 32 GB 1 TB SSD 14" W11H OLED Dizüstü Bilgisayar Satıcı: asberteknoloji
87.419,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önce
2 87419.06
Zenbook 14 Ux3405ca-Pp487w Intel Core Ultra 9 285H 32Gb 1Tb Ssd Windows 11 Home 14" Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: Ensarbilişim
88.814,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
3 88814.10
Asus Zenbook 14 UX3405CA-PP487W Intel Core Ultra 9 285H 32GB 1TB SSD 3K 14"WQXGA OLED 120hz Windows 11 Home Satıcı: Sner Teknoloji
92.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
4 92999.00
Asus zenbook 14 UX3405CA-PP487W Intel Core Ultra 9 285H 32GB 1tb SSD Windows 11 Home 14" Taşınabilir Bilgisayar Asbertech Çanta Hediyeli - 1 TB - 32 GB
Satıcı: Asber Teknoloji
93.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
5 93499.00
Zenbook 14 Ux3405ca-Pp487w Intel Core Ultra 9 285H 32Gb 1Tb Ssd Windows 11 Home 14" Taşınabilir Bilgisayar Asbertech Çanta Hediyeli
Satıcı: Ensarbilişim
94.544,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
6 94544.10
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK