Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus Zenbook 14 UX3405CA-PP489W Intel Core Ultra 9 285H 32GB 1tb SSD 14.0" 3k (2880 x 1800) OLED 120Hz IPS Panel Windows 11 Home Taşınabilir Bilgisayar - Gümüş
Satıcı: METAPLUS BİLGİ TEKNOLOJİLERİ | 2 yorum
87.419,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
1 87419.06
Asus Zenbook 14 UX3405CA Intel Core Ultra 9 285H 32GB 1TB SSD 14.0" 3k (2880 x 1800) OLED 120Hz 0.2ms IPS Panel Windows 11 Home Taşınabilir Bilgisayar - 1 TB - 32 GB
Satıcı: Asber Teknoloji | 5 yorum
87.419,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
2 87419.06
Asus ZenBook 14 UX3405CA-PP489W Ultra 9 285H 32 GB 1 TB SSD 14" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: asberteknoloji
87.419,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önce
3 87419.06
Zenbook 14 Intel Core Ultra 9 285H Ux3405ca-Pp489w 32Gb 1Tb Intel® Arc Graphics Windows 11 Home 14 Inç 3K Oled 120Hz 0.2Ms Ips Taşınabilir Bilgisa
Satıcı: Ensarbilişim
88.814,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
4 88814.10
Zenbook 14 Ux3405ca-Pp489w Intel Core Ultra 9 285H 32Gb 1Tb Ssd 14.0" 3K (2880 X 1800) Oled 120Hz Ips Panel Windows 11 Home Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: Ensarbilişim
88.814,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
5 88814.10
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK9 yorum