Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:
Dokunmatik Ekran:
Yok

Asus Zenbook 14 OLED UX3407QA-QD311W Ultrabook Fiyatları

Asus Zenbook 14 OLED UX3407QA-QD311W Snapdragon X X1-26-100 16 GB 512 GB SSD 14" W11H Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: zenovabilisim

42.441,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 42441.00
Asus Zenbook 14 UX3407QA-QD311W Snapdragon X X1-26-100 16 GB 512 GB SSD14.0'' W11H Wuxga Oled Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: TeknoryaBilişim

42.546,38 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 42546.38
ASUS ZENBOOK 14 OLED UX3407QA-QD311W / SNAPDRAGON X X1-26-100 / 16GB / 512GB / ONBOARD / 14" /WINDOW

Satıcı: TEKNORYA BİLİŞİM HİZMETLERİ

42.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

3 42699.00
Asus Zenbook 14 UX3407QA-QD311W 16GB 512GB SSD Qualcomm Adreno 14.0'' Wuxga Oled W11 Taşınabilir Bilgisayar

Satıcı: Teknorya | 4 yorum

42.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

4 42999.00
Asus Zenbook 14 OLED Snapdragon X (X1-26-100) 16GB 512GB SSD Qualcomm Adreno 14" WUXGA Windows 11 Home UX3407QA-QD311W

Satıcı: Teknorya

43.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

5 43199.00
ASUS ZENBOOK 14 OLED UX3407QA-QD311W / SNAPDRAGON X X1-26-100 / 16GB / 512GB / ONBOARD / 14" /WINDOW

Satıcı: UGER

44.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

6 44499.00
Asus Zenbook 14 UX3407QA-QD311W 16GB 512GB SSD Qualcomm Adreno 14.0'' Wuxga Oled W11 Taşınabilir Bilgisayar

Satıcı: UGER | 4 yorum

46.449,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

7 46449.05

Asus Zenbook 14 OLED UX3407QA-QD311W Ultrabook Fiyat Geçmişi

Asus Zenbook 14 OLED UX3407QA-QD311W Ultrabook Temel Özellikleri

Yok

Asus Zenbook 14 OLED UX3407QA-QD311W Ultrabook Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 16 GB
• Bellek Türü LPDDR5x

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

• Harici Grafik İşlemcisi (GPU) Yok

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 1
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 2
• USB Type-C Özellikleri Display Port USB-C 4.0 Gen 3 40 Gbps Veri Aktarım Hızı
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• HDMI Özellikleri TMDS Desteği
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.3
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6E (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kamera Özellikleri Windows Hello Desteği (Yüz Tanıma) FHD Kızılötesi 2 Adet Mikrofon
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Diğer Özellikler Dolby Atmos Ses Güvenilir Platform Modülü (TPM)(Yazılım) Smart Amp (Amplifikatör) 2 Adet Hoparlör
• Pil Gücü 70.0 Wh
• Pil Hücre Sayısı 3 Hücreli
• Pil Özellikleri Li-Ion (Lityum-İyon)
• Hızlı Şarj Özelliği Var
• Darbelere Dayanıklılık Var
• Dayanıklılık Standardı MIL-STD-810H

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli Qualcomm Adreno X1-45
• Dahili Grafik Diğer Özellikler DirectX 12.1 OpenCL 3.0 OpenGL ES 3.2 Vulkan 1.3

Asus Zenbook 14 OLED UX3407QA-QD311W Ultrabook Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.