Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: qobostore
29.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önceki fiyat
1 29509 Asus Zenbook 14 Um3402Ya-Kp394W Ryzen 5 7530U 16 GB 512 GB SSD 14”2.5K IPS Windows 11 Home LaptopSatıcı: Qobostore
29.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
2 29899.00 Asus Zenbook 14 UM3402YA-KP394W Amd Ryzen 5-7530U 16GB 512GB SSD 14"wqxga (2560X1600) IPS Windows 11 Home Taşınabilir BilgisayarSatıcı: qobostore
29.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
3 30009 ASUS Zenbook 14 UM3402YA-KP394W AMD Ryzen 5-7530U 16GB 512GB SSD 14"WQXGA (2560x1600) IPS W11HSatıcı: qobostore
29.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
4 29999.00 Asus Zenbook 14 UM3402 7.Nesil Ryzen 5 7530U-16Gb-512 Ssd-14inc-W11 29.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 29999.00 Asus Zenbook 14 UM3402YA-KP394W Ryzen 5-7530U 16 GB 512 GB SSD W11H Dizüstü BilgisayarSatıcı: qobostore
30.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
6 30999.00