Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus Zenbook 14 UX3402VA-KP659W Intel I5-13500H 8gb 512GB SSD 14"wqxga IPS (2560X1600) WIN11HOME Taşınabilir Bilgisayar - 512 GB - 8 GB
Satıcı: atesavm | 20 yorum
45.261,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
1 45261.00
Asus Zenbook 14 UX3402VA-KP659W i5-13500H 8 GB 512 GB SSD 14" W11H WQXGA Dizüstü Bilgisayar Satıcı: atesavm
45.261,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
2 45261.00
ASUS Zenbook 14 UX3402VA-KP659W Intel I5-13500H 8gb 512GB SSD 14"wqxga IPS (2560X1600) WIN11HOME Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: ATEŞ AVM
46.224,00 TL + Kargo Siteye Git ❯5 dk önce
3 46234
Asus Zenbook 14 UX3402VA-KP659W i5-13500H 8 GB 512 GB SSD Iris Xe Graphics 14" WQXGA Notebook Satıcı: atesavm
47.832,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
4 47832.50
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK