Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: INTROS | 2 yorum
24.199,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
1 24199.05 Asus Zenbook 14 Ux3402Za-Kp632W Intel i5 1240P 8 GB 512 GB SSD 14”2.5K IPS Windows 11 Home LaptopSatıcı: İntros
23.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 23999.00 Asus Zenbook 14 Evo Ux3402 12.Nesil Core i5 1240P-8Gb-512Gb Ssd-14inc-W117 yorum
23.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
3 23999.00 ASUS ZenBook 14 UX3402ZA-KP632W i5-1240P 8GB 512GB SSD 14 WQXGA Windows 11Satıcı: MediaMarkt | 8 yorum
24.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
4 24000.00 Asus Notebook Laptop, UX3402ZA-KP632W WUXGA, i5-1240P İşlemci, 8 GB RAM, 512 SSD, Share, Win11, NUmPAD, EvoSatıcı: İntros
25.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
5 25499.00 Asus ZenBook 14 UX3402ZA-KP632W i5-1240P 8GB 512GB SSD 14 WQXGA Windows 11Satıcı: qobostore
25.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önceki fiyat
6 26009 ASUS ZenBook 14 UX3402ZA-KP632W i5-1240P 8GB 512GB SSD 14 WQXGA Windows 11Satıcı: qobostore
26.570,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
7 26570.00 Asus Zenbook 14 UX3402ZA-KP632W-REF-00 I5-1240P 8 GB 512 GB SSD Iris Xe Graphics 14" Wqxga NotebookSatıcı: Karinabilişim
27.389,78 TL + Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
8 27399.78 Asus Zenbook 14 Ux3402za-Kp632w İ5-1240P 8Gb 512Gb Ssd 14 Wqxga Windows 11Satıcı: SERY TECH
27.646,85 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önceki fiyat
9 27646.85 Asus ZenBook 14 UX3402ZA-KP632W i5-1240P 8 GB 512 GB SSD 14" W11H Dizüstü BilgisayarSatıcı: petabyte-bilisim | 1 yorum
27.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
10 27999.00 Asus ZenBook 14 UX3402ZA-KP632W i5-1240P 8 GB 512 GB SSD 14" W11H Dizüstü BilgisayarSatıcı: qobostore
28.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
11 28299.00 Asus Zenbook 14 UX3402ZA-KP632W-REF-01 I5-1240P 8 GB 1 Tb SSD Iris Xe Graphics 14" Wqxga NotebookSatıcı: Karinabilişim
30.366,93 TL + Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
12 30376.93 Asus Zenbook 14X UX3402ZA-KP632W Intel Evo Core I5-1240P 8GB 512GB SSD 14"WQXGA 2.8K IPS Windows 11 Home Taşınabilir BilgisayarSatıcı: intros
34.919,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
13 34919.03