Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Güneşler iletişim
38.599,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
1 38599.03 Asus Zenbook 14X OLED UX5401EA-L7103W Intel Core I7 1165G7 16GB 1tb SSD 2.8k Wqxga+ Windows 11 Home 14" Taşınabilir BilgisayarSatıcı: Sner Teknoloji | 2 yorum
58.409,01 TL Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
2 58419.01 ASUS Zenbook 14x Oled Ux5401 11.nesil Core I7 1165g7-16gb-1tb Ssd-14inc-w11 UX5401EA-L7103WSatıcı: Sner Teknoloji | 3 yorum
58.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önceki fiyat
3 58999.00 Asus Zenbook 14X OLED UX5401EA-L7103W 11.nesil Core I7 1165G7-16GB-1TB SSD-14INC-W11Satıcı: AselNet | 7 yorum
61.595,00 TL Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
4 61605 Asus Zenbook 14X Oled Ux5401ea-L7103w 11.Nesil Core I7 1165G7-16Gb-1Tb Ssd-14Inc-W11Satıcı: Ensarbilişim
63.503,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯53 dk önceki fiyat
5 63503.03 ASUS Zenbook 14x Oled Ux5401 11.nesil Core I7 1165g7-16gb-1tb Ssd-14inc-w11Satıcı: SipyTech
69.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önceki fiyat
6 69999.00