Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
1 saat önceki fiyat
1 57609 Asus Zenbook 14X Oled Ux5401za-L7042w Core İ7-12700H 16Gb 1Tb Ssd 14" Wqxga (2880X1800) Windows 11 Home BilgisayarSatıcı: Webzone
57.599,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önceki fiyat
2 57599.04 ASUS Ux5401za-l7042w/i7-12700h/16g/1tb Pcıe 14" Win11 Laptop GriSatıcı: MediaMarkt
57.600,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
3 57600.00 Asus Zenbook 14X OLED UX5401ZA-L7042W Intel Core I7-12700H 16GB 1tb SSD 14" Wqxga (2880X1800) Windows 11 Home Taşınabilir Bilgisayar - GriSatıcı: webzone
57.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯39 dk önceki fiyat
4 58009 ASUS Zenbook 14X OLED UX5401ZA-L7042W i7-12700H 16GB DDR5 1TB SSD 14" 2.8K 90hz Windows 11 Home Dizüstü Taşınabilir Bilgisayar - .1Satıcı: DartTech
57.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯39 dk önceki fiyat
5 58009 ASUS ZenBook 14X OLED UX5401ZA-L7042W i7-12700H 16GB 1TB SSD 14" WQXGA (2880x1800) Win11 LaptopSatıcı: webzone
58.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 58399.00 Asus Zenbook 14X Oled Ux5401za-L7042w İ7-12700H 16Gb Ddr5 1Tb Ssd 14 2.8K 90Hz Windows 11 Home Dizustu Tasinabilir Bilgisayar 58.799,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önceki fiyat
7 58799.03 Asus ZenBook 14X Oled UX5401ZA-L7042W i7-12700H 16 GB 1 TB SSD 14" W1H Dizüstü BilgisayarSatıcı: cosarbilisim
61.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önceki fiyat
8 61999.00