Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
ASUS Zenbook Duo UX8406CA-PZ101W Intel Core Ultra 7 255H 32GB 1TB SSD Windows 11 14.0" Taşınabilir Bilgisayar - Gri
Satıcı: Hepsiburada | 27 yorum
75.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
1 75999.00
Asus Zenbook Duo Oled Evo UX8406CA-PZ101W U7-255H 32 GB 1 TB SSD14" W11H Dizüstü Bilgisyar Satıcı: qobostore
79.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
2 79799.00
ASUS Zenbook Duo UX8406CA-PZ101W Intel Core Ultra 7 255H 32GB 1TB SSD Windows 11 14.0" Taşınabilir Bilgisayar - Gri
Satıcı: qobostore | 27 yorum
79.894,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
3 79894.40
Asus Zenbook Duo Oled Evo Ux8406ca-Pz101w Intel Core Ultra 7-255H 32Gb 1Tb Ssd 14"3K Windows 11 Home
Satıcı: qobostore
80.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
4 80999.00
Asus Zenbook Duo Oled Evo UX8406CA-PZ101W Intel Core Ultra 7-255H 32GB 1TB SSD 14"3K Windows 11 Home Satıcı: qobostore
83.299,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
5 83299.02
Asus Zenbook Duo Oled Evo UX8406CA-PZ101W Intel Core Ultra 7-255H 32GB 1TB SSD 14"3K Windows 11 Home Satıcı: qobostore
83.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
6 83999.00
ASUS Zenbook Duo Oled Evo UX8406CA-PZ101W Intel Core Ultra 7-255H 32GB 1TB SSD 14"3K Windows 11 Hom Satıcı: qobostore
84.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
7 84499.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK