Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
ASUS Zenbook DUO UX8406CA-PZ210W Intel Core Ultra 9 Processor 285H 32GB 2TB SSD 14.0" 3K OLED W11H Laptop Satıcı: Nethouse
108.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
1 108799.00
Zenbook DUO Intel Core Ultra 9 Processor 285H 32GB RAM 2TB SSD 14.0" 3K OLED W11H Laptop UX8406CA-PZ210W
109.499,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
1 saat önce
2 109499.00
Asus Zenbook DUO UX8406 UX8406CA-PZ210W Ultra 9 285H 32 GB 2 TB SSD 14" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: TeknoryaBilişim
111.809,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
3 111809.54
Asus Zenbook Duo UX8406 UX8406CA-PZ210W Intel Core Ultra 9 Processor 285H 32GB 2TB SSD 14.0" 3K OLED Windows 11 Home Taşınabilir Bilgisayar - Gri
Satıcı: Nethouse | 1 yorum
112.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
4 112799.00
Asus Zenbook DUO UX8406 UX8406CA-PZ210W Ultra 9 285H 32 GB 2 TB SSD 14" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: GpnTeknoloji
112.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
5 112999.00
Zenbook Duo Ux8406 Ux8406ca-Pz210w Intel Ultra 9 285H 32Gb Ram 2Tb Ssd 14 Inç Oled 120Hz Dokunmatik Windows 11 Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: TEKNORYA
112.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
6 112999.00
Asus Zenbook Duo Ux8406Ca-Pz210W Intel Core Ultra 9 Processor 285H 32Gb 2Tb Ssd 14.0" 3K Oled W11H Laptop Satıcı: Gpn Teknoloji
112.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
7 112999.00
Asus Zenbook DUO UX8406 UX8406CA-PZ210W Intel Core Ultra 9 Processor 285H 32GB 2TB SSD 14.0" 3K OLED Windows 11 Home Taşınabilir Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Nethouse
112.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 sn önce
8 112809
Asus Zenbook Duo Ux8406Ca-Pz210W Intel Core Ultra 9 Processor 285H 32Gb 2Tb Ssd 14.0" 3K Oled W11H Laptop Satıcı: TEKNORYA BİLİŞİM HİZMETLERİ
113.374,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
9 113374.50
Asus Zenbook Duo Ux8406 Ux8406ca-Pz210w Intel Core Ultra 9 Processor 285H 32Gb 2Tb Ssd 14.0" 3K Oled Windows 11 Home Taşınabilir Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: NetHouse
119.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
10 119999.00
Asus Zenbook DUO UX8406CA-PZ210W Intel Core Ultra 9 Processor 285H 32GB 2TB SSD 14.0" 3K OLED W11H Satıcı: Nethouse
120.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
11 120999.00
Asus Zenbook DUO UX8406CA-PZ210W Intel Core Ultra 9 Processor 285H 32GB 2TB SSD 14.0" 3K OLED W11H Satıcı: GpnTeknoloji
123.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
12 123999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK