Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus Zenbook S16 UM5606GA-SS308W AMD Ryzen AI 9 465 32GB 1TB SSD Windows 11 Home 16" 3K OLED - 1 TB - 32 GB
Satıcı: Teknosa
85.139,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
1 85139.05
Asus Zenbook S 16 Um5606ga-ss308w AMD Ryzen AI 9 465 16.0-inch 3K (2880 x 1800) Oled 120Hz Notebook Satıcı: Teknosa
89.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önce
2 89999.00
Asus Zenbook S 16 Um5606ga-ss308w AMD Ryzen AI 9 465 16.0-inch 3K (2880 x 1800) Oled 120Hz Notebook
89.999,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
1 saat önce
3 89999.00
Asus Zenbook S16 UM5606GA-SS308W AMD Ryzen AI 9 465 32GB 1TB SSD Windows 11 Home 16" 3K OLED - 1 TB - 32 GB
Satıcı: GTI Bilişim
94.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
4 94999.00
ASUS Zenbook S16 UM5606GA-SS308W AMD Ryzen AI 9 465 32GB 1TB SSD Windows 11 Home 16" 3K OLED Satıcı: Gti Bilişim
94.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
5 94999.00
ASUS Zenbook S16 UM5606GA-SS308W AMD Ryzen AI 9 465 32GB 1TB SSD Windows 11 Home 16" 3K OLED Satıcı: Tekno Dream
95.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
6 95999.00
Asus Zenbook S16 UM5606GA-SS308W Ryzen AI 9 465 32 GB 1 TB SSD 16" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: GTI-Bilişim
99.892,73 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
7 99892.73
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK