Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

Asus Zenbook S16 OLED UM5606WA-RK411W Ultrabook Fiyatları

Asus Zenbook S 16 UM5606WA-RK411W AMD Ryzen AI 9 HX 370 32GB 1TB SSD Windows 11 Home 16" Taşınabilir Bilgisayar - 1 TB - 32 GB

Satıcı: Hepsiburada | 15 yorum

73.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

1 73999.00
Asus ZenBook S16 Oled UM5606WA-RK411W AI 9 HX370 32 GB 1 TB SSD 16" W11H Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: qobostore

78.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

2 78499.00
Asus Zenbook S16 Oled Um5606wa-Rk411w Amd Ryzen Aı 9-Hx370 32Gb 1Tb Ssd 16"3K Windows 11 Home

Satıcı: qobostore

78.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 78999.00
Asus Zenbook S16 Oled UM5606WA-RK411W AMD Ryzen AI 9-HX370 32GB 1TB SSD 16"3K Windows 11 Home

Satıcı: qobostore

79.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

4 79999.00
Asus Zenbook S16 Oled UM5606WA-RK411W AMD Ryzen AI 9-HX370 32GB 1TB SSD 16"3K Windows 11 Home

Satıcı: qobostore

81.339,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

5 81339.02
ASUS Zenbook S16 Oled UM5606WA-RK411W AMD Ryzen AI 9-HX370 32GB 1TB SSD 16"3K Windows 11 Home

Satıcı: qobostore

81.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 81999.00
Asus Zenbook S 16 UM5606WA-RK411W AMD Ryzen AI 9 HX 370 32GB 1TB SSD Windows 11 Home 16" Taşınabilir Bilgisayar - 1 TB - 32 GB

Satıcı: qobostore | 15 yorum

83.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

7 83999.00
Asus Zenbook S 16 UM5606WA-RK411W AMD Ryzen AI 9 HX 370 32GB 1TB SSD Windows 11 Home 16" Taşınabilir Bilgisayar - 1 TB - 32 GB

Satıcı: webzone

89.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 89799.00

Asus Zenbook S16 OLED UM5606WA-RK411W Ultrabook Fiyat Geçmişi

Asus Zenbook S16 OLED UM5606WA-RK411W Ultrabook Temel Özellikleri

Asus Zenbook S16 OLED UM5606WA-RK411W Ultrabook Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası AMD
• İşlemci Serisi Ryzen AI 9
• İşlemci Modeli AMD Ryzen AI 9 HX 370
• İşlemci Temel Frekans 3.30 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 5.10 GHz
• Verimlilik Çek.Düşük Frekans 2.00 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2024
• İşlemci Çekirdeği 12 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 4x Zen 5 8x Zen 5c
• Sanal Çekirdek 24 Adet
• İşlemci Önbellek 24 MB
• Transistör Mesafesi 4 nm
• Isı Yayma Kapasitesi (TDP) 54.0 W
• İşlemci Teknolojileri AMD EXPO Memory Overclocking Technology AMD SmartAccess Memory AMD SmartShift MAX Curve Optimizer Voltage Offsets Multithreading (SMT) Precision Boost Overdrive

SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU) SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)

• NPU (Sinirsel İşlem Birimi) Adı AMD Ryzen AI
• NPU TOPS (Int8) 50

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 32 GB
• Bellek Türü LPDDR5x
• Mevcut Bellek Düzeni Tümleşik 32 GB

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

• Harici Grafik İşlemcisi (GPU) Yok

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 1
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 2
• USB Type-C Özellikleri Display Port USB-C 4.0 Gen 3
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• HDMI Özellikleri TMDS Desteği
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.4
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 7 (802.11be)
• Wi-Fi Diğer Özellikler Triple Band (Üç Kanal)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kart Okuyucu Var
• Kart Okuyucu Özellikleri SD 4.0 Kart Okuyucu
• Kamera Özellikleri Windows Hello Desteği (Yüz Tanıma) FHD Kızılötesi Kapatılabilir 2 Adet Mikrofon
• Diğer Özellikler Harman Kardon Premium Ses Smart Amp (Amplifikatör) 6 Adet Hoparlör
• Pil Gücü 78.0 Wh
• Pil Hücre Sayısı 4 Hücreli
• Pil Özellikleri Li-Ion (Lityum-İyon)
• Hızlı Şarj Özelliği Var

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli AMD Radeon 890M
• Dahili Grafik Temel Frekans 2900 MHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler AMD Free Sync Technology DirectX 12 DisplayPort 2.1 HDCP 2.3 HDMI 2.1 Miracast

Asus Zenbook S16 OLED UM5606WA-RK411W Ultrabook Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.