Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
1 yorum
26.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 26999.00 Casper Excalibur G770.1245-8VJ0T-B i5-12450H 8 GB 500 GB NVME SSD 4 GB RTX3050 W11H Dizüstü BilgisayarSatıcı: EXCALIBUR | 1 yorum
29.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 dk önceki fiyat
2 29399.00 Casper Excalibur G770.1245-8EJ0T-B i5-12450H 8 GB 500 GB SSD RTX3050 15.6" Full HD Notebook 29.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
3 29999.00 Casper Excalibur G770.1245-8EJ0T-B i5-12450H 8 GB 500 GB SSD RTX3050 15.6" Full HD Notebook 29.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
4 29999.00 Casper Excalibur G770.1245-8Vj0t-B Intel Core İ5-12450H 8Gb Ram 500Gb Nvme Ssd Gen4 4Gb Rtx3050 W11 HomeSatıcı: Excalibur
30.575,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
5 30575.02 Casper Excalibur G770.1245-8Vj0T-B SiyahSatıcı: Casper
30.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
6 30699.00 Casper Excalibur G770.1245-8ej0t-b Intel Core I5-12450h 8gb Ram 500 Gb Nvme Ssd Gen4 4gb Rtx3050 Windows 11 HomeSatıcı: EXCALIBUR
31.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
7 31199.00