Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: EXCALIBUR | 1 yorum
27.223,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
1 27223.04 Casper Excalibur G770.1245-8VJ0X-B Intel Core i5-12450H 8GB RAM 500 GB NVME SSD GEN4 4GB RTX3050 FreeDosSatıcı: EXCALIBUR | 3 yorum
27.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önceki fiyat
2 27699.00 Casper Excalibur G770.1245-8VJ0X-B Intel Core i5-12450H 8GB RAM 500GB NVME SSD GEN4 4GB RTX3050 FreeDosSatıcı: EXCALİBUR
28.031,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
3 28031.04 Casper Excalibur G770.1245-8Vj0x-B Intel Core İ5-12450H 8Gb Ram 500Gb Nvme Ssd 4Gb Rtx3050 FreedosSatıcı: Excalibur
28.615,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 28615.02 Casper G770.1245-8Vj0X-B Metalik SiyahSatıcı: Casper
28.709,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
5 28709.00 Casper Excalibur G770.1245-8Vj0X-B Intel Core i5 12450H 8 GB RAM 500 GB Nvme SSD Gen4 4 GB Rtx3050 FreeDOS Gaming LaptopSatıcı: EXCALIBUR
29.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
6 29199.00 Casper Excalibur G770.1245-8VJ0X-B Intel Core i5-12450H 8GB RAM 500GB NVME SSD GEN4 4GB RTX3050 FreedosSatıcı: EXCALIBUR | 37 yorum
29.899,00 TL + Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
7 29909 Casper G770.1245-8Vj0X-B Metalik SiyahSatıcı: ACCPAZAR - Turkcell Mağazası
34.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
8 34999.00