Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: tulparlife
24.500,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
1 24500.00 Casper Excalibur G770.1245-BFJ0X-B Intel Core i5 12450H 16GB 1TB SSD RTX3050 Freedos 15.6" 144Hz Taşınabilir BilgisayarSatıcı: Hepsiburada | 677 yorum
24.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
2 25009 Casper Excalibur G770.1245-Bfj0x-B Intel Core İ5 12450H 16Gb 1Tb Ssd Rtx3050 Freedos 15.6" Fhd 144HzSatıcı: DOLGUN BİLİŞİM
27.438,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
3 27438.90 Casper Excalibur G770.1245-BFJ0X-B Intel Core i5-12450H 16GB RAM 1TB NVME SSD GEN4 4GB RTX3050 FreedosSatıcı: DOLGUN BİLİŞİM VE TEKNOLOJİ
28.129,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
4 28129.04 Casper Excalibur G770.1245-bfj0x-b Intel Core I5-12450h 16gb Ram 1tb Ssd Gen4 4gb Rtx3050 FreedosSatıcı: SERHAT BiLGİSAYAR | 3 yorum
28.500,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 28500.00 Casper Excalibur G770.1245-BFJ0X-B i5-12450H 16 GB 1 TB SSD RTX3050 15.6" Dos Dizüstü BilgisayarSatıcı: DolgunBilişim
29.000,88 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
6 29000.88 Casper Excalibur G770.1245-bfj0x-b Intel Core I5-12450h 16gb Ram 1tb Ssd Gen4 4gb Rtx3050 FreedosSatıcı: MALATYA TEKNOLOJİ HASTANESİ
29.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 29999.00 Casper Excalibur G770.1245-BFJ0X-B Intel Core i5-12450H 16GB RAM 1TB NVME SSD GEN4 4GB RTX3050 FreedosSatıcı: EXCALİBUR
30.047,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
8 30047.04 Casper Excalibur G770.1245-BFJ0X-B i5-12450H 16 GB 1 TB SSD RTX3050 15.6" Dos Dizüstü BilgisayarSatıcı: EXCALIBUR
30.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
9 30499.00 Casper Excalibur G770.1245-Bfj0X-B Intel Core i5 12450H 15.6" 16 GB RAM 1 TB NVMe SSD Gen4 4 GB RTX 3050 FreeDOS Gaming LaptopSatıcı: EXCALIBUR
31.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
10 31299.00 Casper Excalibur G770.1245-BFJ0X-B i5-12450H 16 GB 1 TB SSD RTX3050 15.6" Dos Dizüstü BilgisayarSatıcı: OkyanusTeknolojiMLT
31.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
11 31999.00 Casper Excalibur G770.1245-BFJ0X-B-M2 Intel Core I5 12450H 16GB 1tb SSD RTX3050 Windows 10 Pro Taşınabilir Bilgisayar - SiyahSatıcı: OKYANUS MALATYA
33.399,00 TL + Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
12 33409