Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: EMPEROR
21.001,00 TL + Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
1 21011 Casper Excalibur G770.1245-Bfj0x-B Intel Core İ5 12450H 16Gb 1Tb Ssd Rtx3050 Freedos 15.6" Fhd 144Hz Outlet/2.El FiyatıSatıcı: Eze Bilişim
21.850,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
2 21850.00 Casper Excalibur G770.1245-Bvj0x-B İ5-12450H 16 Gb 500 Gb Ssd Rtx3050 15.6" Notebook Teshir Outlet Outlet/2.El FiyatıSatıcı: Emperor
22.050,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önceki fiyat
3 22050.00 Casper Excalibur G770.1245-bvj0x-b Intel Core I5-12450h 16gb Ram 500gb Nvme Ssd Gen4 4gb Rtx3050 FreedosSatıcı: Trendyol | 296 yorum
24.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯4 dk önceki fiyat
4 25009 Casper Excalibur G770.1245-bvj0x-b Intel Core I5-12450h 16gb Ram 500gb Nvme Ssd Gen4 4gb Rtx3050 FreedosSatıcı: TAYRAN STORE | 290 yorum
27.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 27000.00 Casper Excalibur G770.1245-BEJ0X-B i5-12450H 16 GB 500 GB NVMe SSD Gen4 4 GB RTX3050 Dos Dizüstü BilgisayarSatıcı: EXCALIBUR
27.819,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
6 27819.00 Casper Excalibur G770.1245-BVJ0X-B i5-12450H 16 GB 500 GB NVME SSD 4 GB RTX3050 Dos Dizüstü BilgisayarSatıcı: EXCALIBUR
28.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 dk önceki fiyat
7 28199.00 Casper Excalibur G770.1245-BVJ0X-B Intel 12.Nesil i5-12450H 16GB RAM 500GB NVME SSD GEN4 4GB RTX3050 FreeDosSatıcı: EXCALİBUR
28.895,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
8 28895.04 Casper Excalibur G770.1245-Bvj0x-B Intel Core İ5-12450H 16Gb Ram 500Gb Nvme Ssd Gen4 4Gb Rtx3050 FreedosSatıcı: Excalibur
29.399,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
9 29399.02 Casper G770.1245-Bvj0X-B Oyun Bilgisayarı SiyahSatıcı: Casper
29.539,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
10 29539.00 Casper Excalibur G770.1245-Bvj0X-B IntelCore i5 12450H 16 GB RAM 500 GB Nvme SSD Gen4 4 GB Rtx3050 FreeDOS Gaming LaptopSatıcı: EXCALIBUR
30.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
11 30099.00 Casper Excalibur G770.1245-BVJ0X-B Intel Core i5-12450H 16GB RAM 500GB NVME SSD GEN4 4GB RTX3050 FreedosSatıcı: EXCALIBUR | 4 yorum
30.699,00 TL + Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
12 30709