Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Teknosa | 5 yorum
25.699,00 TL + Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
1 25709 Casper Excalibur G770.1245-8VJ0T-B Intel Core i5-12450H 8GB RAM 500 GB NVME SSD GEN4 4GB RTX3050 W11 HomeSatıcı: Teknosa | 4 yorum
26.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
2 26999.00 CASPER G770.1245-8VJ0T-B/Core i5 12450H/8GB Ram/500GB SSD/RTX3050/15.6"/W11 Laptop Siyah 26.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 27009 Casper Excalibur G770.1245-8Vj0T-B Intel Core i5 12450H 8 GB RAM 500 GB NVMe SSD Gen4 4 GB Rtx3050 W11Home LaptopSatıcı: TEKNOSA
26.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
4 26999.00 Casper Excalibur G770.1245-8VJ0T-B Intel Core i5-12450H 8GB RAM 500GB NVME SSD GEN4 4GB RTX3050 W11 HomeSatıcı: EXCALİBUR
29.951,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
5 29951.04 Casper Excalibur Intel Core i5-12450H 8GB RAM 500 GB NVME SSD GEN4 4GB RTX3050 W11 HomeSatıcı: EXCALIBUR | 4 yorum
30.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 30399.00