Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: ant-bilisim-a-s
27.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
1 27999.00 Casper Excalibur G770.1265-Bfj0x-B İ7-12650H 16 Gb 1 Tb Ssd Rtx3050 15.6" Full Hd NotebookSatıcı: ANT BİLİŞİM A.Ş.
27.839,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
2 27839.05 Casper Excalibur G770.1265-Bfj0x-B İ7-12650H 16 Gb 1 Tb Ssd Rtx3050 15.6" Full Hd NotebookSatıcı: İnebolu Bilgisayar
28.800,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
3 28800.00 Casper Excalibur G770.1265-BFJ0X-B i7-12650H 16 GB 1 TB SSD 4 GB RTX3050 Dos Dizüstü BilgisayarSatıcı: DolgunBilişim
30.998,88 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
4 30998.88 Casper Excalibur G770.1265-BFJ0X-B Intel Core i7-12650H 16GB RAM 1TB NVME SSD GEN4 4GB RTX3050 FreeDosSatıcı: DOLGUN BİLİŞİM VE TEKNOLOJİ
31.038,92 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
5 31038.92 Casper Excalibur G770.1265-BFJ0X-B i7-12650H 16 GB 1 TB SSD 4 GB RTX3050 Dos Dizüstü BilgisayarSatıcı: sandalbilişim
31.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 31199.00 Casper Excalibur G770.1265-BFJ0X-B Intel Core i7 12650H 16GB 1TB SSD RTX3050 Freedos 15.6\" FHD 144H 31.518,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 31528 Casper Excalibur G770.1265-BFJ0X-B Intel Core i7-12650H 16GB RAM 1TB NVME SSD GEN4 4GB RTX3050 FreeDosSatıcı: SANDALBİLİŞİM
31.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 31999.00 Casper G770.1265-Bfj0X-B Oyun Bilgisayarı SiyahSatıcı: Casper
33.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
9 33499.00 Casper Excalibur G770.1265-BFJ0X-B Intel Core i7-12650H 16GB RAM 1TB NVME SSD GEN4 4GB RTX3050 FreeDosSatıcı: SANDAL BİLİŞİM
38.900,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
10 38900.00