Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: SES BİLİŞİMLERİ | 640 yorum
29.099,00 TL + Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
1 29109 Casper Excalibur G870.1245-Bfa0x-B İ5-12450H 16 Gb 1 Tb Ssd Rtx4050 15.6" Full Hd NotebookSatıcı: tulparlife
29.250,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯59 dk önceki fiyat
2 29250.00 Casper Excalibur G870.1245-BFA0X-B Intel Core i5-12450H 16GB RAM 1TB NVME SSD GEN4 6GB RTX4050 FreedosSatıcı: Anatoptan
31.849,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 31849.00 Casper Excalibur G870.1245-BFA0X-B Intel Core i5 12450H 16GB 1TB SSD RTX4050 Freedos Taşınabilir BilSatıcı: Anatoptan
32.469,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 32469.05 Casper Excalibur G870.1245-BFA0X-B i5-12450H 16 GB 1 TB NVMe SSD RTX4050 15.6" Dos Dizüstü BilgisayarSatıcı: anatoptan
32.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önceki fiyat
5 32999.00 Casper Excalibur G870.1245-BFA0X-B i5-12450H 16 GB 1 TB NVMe SSD RTX4050 15.6" Dos Dizüstü BilgisayarSatıcı: EXCALIBUR
33.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önceki fiyat
6 33399.00 Casper Excalibur G870.1245-BFA0X-B Intel Core i5-12450H 16GB RAM 1TB NVME SSD GEN4 6GB RTX4050 FreedosSatıcı: EXCALİBUR
33.933,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 33933.06 Casper Excalibur G870.1245-Bfa0X-B i5-12450H 15.6" 16 GB RAM 1 TB NVMe SSD Gen4 6 GB Rtx4050 FreeDOS Gaming LaptopSatıcı: Anatoptan
33.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
8 33999.00 Casper Excalibur G870.1245-BFA0X-B Intel Core i5 12450H 16GB 1TB SSD RTX4050 Freedos Taşınabilir BilSatıcı: Anatoptan
33.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 33999.00 Casper G870.1245-Bfa0X-B Oyun Bilgisayar Uzay GriSatıcı: Anatoptan
33.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
10 33999.00 Casper Excalibur G870.1245-BFA0X-B i5-12450H 16 GB 1 TB NVMe SSD RTX4050 15.6" Dos Dizüstü BilgisayarSatıcı: OkyanusTeknolojiMLT
34.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önceki fiyat
11 34999.00 Casper Excalibur G870.1245-BFA0X-B Intel Core i5-12450H 16GB RAM 1TB NVME SSD GEN4 6GB RTX4050 FreedosSatıcı: SERHAT BiLGİSAYAR
35.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
12 35000.00