Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: EXCALIBUR
40.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
1 40499.00 Casper Excalibur G870.1245-BFB0P-B /core I5-12450H İŞLEMCI/16GB Ram/1tb SSD/RTX4060 Ekran Kartı/15.6"/win 11 Gaming Laptop Metalik Uzay GrisiSatıcı: EXCALIBUR | 1 yorum
40.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
2 41009 Casper Excalibur Intel Core I5-12450H 16GB Ram 1tb Nvme SSD RTX4060 Windows 11Satıcı: EXCALIBUR
41.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
3 41099.00 Casper Excalibur G870.1245-Bfb0P-B 16 Gb Ram Intel I5 Nvıdıa Geforce Rtx4060 1 Tb Ssd 15.6 Inç W11 Home Uzay GriSatıcı: Casper
41.429,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 41429.00 Casper Excalibur G870.1245-Bfb0P-B Intel Core i5 12450H 16 GB RAM 1 TB NVMe SSD Gen4 Rtx4060 W11Home Gaming LaptopSatıcı: EXCALIBUR
42.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 42199.00 CASPER Excalibur G870.1245-BFB0P-B/Core i5-12450H İşlemci/16GB RAM/1TB SSD/RTX4060 Ekran Kartı/15.6"/Win 11 Gaming Laptop Metalik U 44.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 45009