Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: EXCALIBUR
34.727,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önceki fiyat
1 34727.04 Casper Excalibur G870.1245-BFB0X-B Intel Core i5-12450H 16GB RAM 1TB NVME SSD 8GB RTX4060 Freedos Taşınabilir BilgisayarSatıcı: EXCALIBUR | 88 yorum
35.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
2 36009 Casper Excalibur G870.1245-BFB0X-B Intel Core i5-12450H 16GB RAM 1TB NVME SSD GEN4 8GB RTX4060 FreedosSatıcı: EXCALİBUR
36.753,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 36753.06 Casper Excalibur G870.1245-Bfb0x-B Intel Core İ5-12450H 16Gb Ram 1Tb Nvme Ssd Gen4 8Gb Rtx4060 FreedosSatıcı: Excalibur
37.244,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
4 37244.05 Casper Excalibur G870.1245-BFB0X-B Intel Core i5-12450H 16GB RAM 1TB NVME SSD GEN4 8GB RTX4060 FreedosSatıcı: EXCALIBUR | 14 yorum
38.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önceki fiyat
5 38099.00 Casper Excalibur G870.1245-Bfb0X-B i5-12450H 15.6" 16 GB RAM 1 TB NVMe SSD Gen4 8 GB Rtx4060 FreeDOS Gaming LaptopSatıcı: EXCALIBUR
39.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 39099.00