Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Fiyat bilgisi bulunamadı. Ürünün Outlet/2.El fiyatlarını inceleyebilirsiniz.
Casper Excalibur G870.1245-Bqb0p-B Intel Core İ5 12450H 16Gb Ram 1Tb Ssd Nvidia Geforce Rtx 4060 (8Gb) 15.6" Full Hd 144Hz Windows 11 Home Koyu Gri Gaming Laptop Sırt Çantası Hediyelivitrin Outlet Outlet/2.El Fiyatı
Satıcı: ENZO BİLGİ TEKNOLOJİLERİ
37.960,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
1 37960.30
Casper Outlet Excalibur G870.1245-Bqb0P-B Intel Core İ5 12450H 16Gb Ram 1Tb Ssd Nvidia Geforce Rtx 4060 (8Gb) 15.6" Full Hd 144Hz Gaming Laptop Sırt Çantası Hediyeli Outlet/2.El Fiyatı Satıcı: enztech
39.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önce
2 39499.00
Casper Excalibur G870.1245-Bqb0p-B Intel Core İ5 12450H 16Gb Ram 1Tb Ssd Nvidia Geforce Rtx 4060 (8Gb) 15.6" Full Hd Windows 11 Home Koyu Gri Gaming Laptop + Oyuncu Paketi + Çanta Hediyelivitrin Outlet Outlet/2.El Fiyatı
Satıcı: ENZO BİLGİ TEKNOLOJİLERİ
40.873,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
3 40873.10
Casper Outlet Excalibur G870.1245-BQB0P-B Intel Core i5 12450H 16GB Ram 1TB SSD Nvidia GeForce RTX 4060 (8GB) 15.6" Full HD Gaming Laptop + Oyuncu Paketi + Çanta Hediyeli Outlet/2.El Fiyatı Satıcı: enztech
41.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önce
4 41499.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK