Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Trendyol | 21 yorum
26.774,34 TL + Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
1 26784.34 Casper Excalibur G870.1245-BVA0X-B Intel Core i5-12450H 16GB RAM 500 GB NVME SSD GEN4 6GB RTX4050 FreedosSatıcı: Gİ-STORE
29.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 dk önceki fiyat
2 29999.00 Casper Excalibur G870.1245-BVA0X-B Intel Core i5-12450H 16GB RAM 500GB NVME SSD GEN4 6GB RTX4050 FreedosSatıcı: GİSTORE | 6 yorum
31.599,00 TL + Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
3 31609 Casper Excalibur G870.1245-BVA0X-B i5-12450H 16 GB 500 GB NVMe SSD RTX4050 15.6" Dos Dizüstü BilgisayarSatıcı: EXCALIBUR | 1 yorum
31.695,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
4 31695.04 Casper Excalibur G870.1245-BVA0X-B Intel Core i5-12450H 16GB RAM 500GB NVME SSD GEN4 6GB RTX4050 FreedosSatıcı: EXCALİBUR
32.805,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
5 32805.06 Casper Excalibur G870.1245-Bva0x-B Intel Core İ5-12450H 16Gb Ram 500Gb Nvme Ssd Gen4 6Gb Rtx4050 FreedosSatıcı: Excalibur
33.328,55 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 33328.55 Casper G870.1245-Bva0X-B Oyun Bilgisayarı Uzay GriSatıcı: Casper
34.359,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
7 34359.00 Casper Excalibur G870.1245-Bva0X-B i5-12450H 15.6" 16 GB RAM 500 GB NVMe SSD Gen4 6 GB Rtx4050 FreeDOS Gaming LaptopSatıcı: EXCALIBUR
34.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 34899.00