Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Trendyol | 76 yorum
33.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 34009 Casper Excalibur G870.1245-DFB0X-B i5-12450H 32 GB 1 TB NVMe SSD RTX4060 15.6" Dos Dizüstü BilgisayarSatıcı: EXCALIBUR | 2 yorum
38.223,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
2 38223.04 Casper Excalibur G870.1245-DFB0X-B Intel Core i5-12450H 32GB RAM 1TB NVME SSD GEN4 8GB RTX4060 FreedosSatıcı: EXCALİBUR
39.071,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
3 39071.04 Casper Excalibur G870.1245-DFB0X-B Intel Core i5-12450H 32GB RAM 1TB NVME SSD GEN4 8GB RTX4060 FreedosSatıcı: Excalibur Türkiye
39.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
4 39499.00 Casper Excalibur Intel Core i5-12450H 32GB RAM 1TB NVME SSD GEN4 8GB RTX4060 FreedosSatıcı: EXCALIBUR | 59 yorum
39.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 39699.00 Casper Excalibur G870.1245-Dfb0x-B Intel Core İ5-12450H 32Gb Ram 1Tb Nvme Ssd Gen4 8Gb Rtx4060 FreedosSatıcı: Excalibur
39.885,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 39885.01 Casper Excalibur G870.1245-Dfb0X-B i5-12450H 15.6" 32 GB RAM 1 TB NVMe SSD Gen4 8 GB Rtx4060 FreeDOS Gaming LaptopSatıcı: EXCALIBUR
40.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
7 40699.00