Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: EXCALIBUR | 11 yorum
31.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
1 32009 Casper Excalibur G870.1245-DVA0X-B Intel Core i5-12450H 32GB RAM 500GB NVME SSD GEN4 6GB RTX4050 FreedosSatıcı: EXCALİBUR
32.899,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 dk önceki fiyat
2 32899.06 Casper Excalibur G870.1245-DVA0X-B i5-12450H 32 GB 500 GB NVMe SSD RTX4050 15.6" Dos Dizüstü BilgisayarSatıcı: EXCALIBUR
33.711,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
3 33711.04 Casper Excalibur G870.1245-DVA0X-B Intel Core i5-12450H 32GB RAM 500 GB NVME SSD GEN4 6GB RTX4050 FreedosSatıcı: EXCALIBUR
34.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önceki fiyat
4 34699.00 Casper Excalibur G870.1245-Dva0x-B Intel Core İ5-12450H 32Gb Ram 500Gb Nvme Ssd Gen4 6Gb Rtx4050 FreedosSatıcı: Excalibur
35.769,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 dk önceki fiyat
5 35769.02 Casper G870.1245-Dva0X-B Oyun Bilgisayarı Uzay GriSatıcı: Casper
35.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
6 35899.00 Casper Excalibur G870.1245-Dva0X-B i5-12450H 15.6" 32 GB RAM 500 GB NVMe SSD Gen4 6 GB Rtx4050 FreeDOS Gaming LaptopSatıcı: EXCALIBUR
36.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 36599.00