Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: EXCALIBUR
36.207,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
1 36207.04 Casper Excalibur G870.1245-DVB0X-B Intel Core i5-12450H 32GB RAM 500GB NVME SSD GEN4 8GB RTX4060 FreedosSatıcı: EXCALIBUR | 5 yorum
36.499,00 TL + Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
2 36509 Casper Excalibur G870.1245-DVB0X-B Intel Core i5-12450H 32GB RAM 500GB NVME SSD GEN4 8GB RTX4060 FreedosSatıcı: EXCALİBUR
37.919,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
3 37919.04 Casper Excalibur G870.1245-DVB0X-B Intel Core i5-12450H 32GB RAM 500 GB NVME SSD GEN4 8GB RTX4060 FreedosSatıcı: EXCALIBUR | 19 yorum
38.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
4 38499.00 Casper Excalibur G870.1245-Dvb0x-B Intel Core İ5-12450H 32Gb Ram 500Gb Nvme Ssd Gen4 8Gb Rtx4060 FreedosSatıcı: Excalibur
38.709,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
5 38709.01 Casper Excalibur G870.1245-Dvb0X-B i5 12450H 15.6" 32 GB RAM 500 GB NVMe SSD Gen4 8 GB Rtx4060 FreeDOS LaptopSatıcı: EXCALIBUR
39.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
6 39499.00