Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: EXCALIBUR | 38 yorum
38.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯58 dk önceki fiyat
1 38999.00 Casper Excalibur G870.1245-Dxb0x-B Intel Core İ5-12450H 32Gb Ram 2Tb Nvme Ssd Gen4 8Gb Rtx4060 FreedosSatıcı: Excalibur
40.703,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
2 40703.04 Casper Excalibur G870.1245-DXB0X-B Intel Core i5-12450H 32GB RAM 2TB NVME SSD GEN4 8GB RTX4060 FreedosSatıcı: EXCALİBUR
40.799,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
3 40799.04 Casper Excalibur G870.1245-DXB0X-B i5-12450H 32 GB 2 TB NVMe SSD RTX4060 15.6" Dos Dizüstü BilgisayarSatıcı: EXCALIBUR
41.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önceki fiyat
4 41799.00 Casper Excalibur G870.1245-DXB0X-B Intel Core i5-12450H 32GB RAM 2TB NVME SSD GEN4 8GB RTX4060 FreedosSatıcı: EXCALIBUR | 4 yorum
41.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
5 42009 Casper Excalibur G870.1245-Dxb0X-B i5 12450H 15.6" 32 GB RAM 2 TB NVMe SSD Gen4 8 GB Rtx4060 FreeDOS LaptopSatıcı: EXCALIBUR
42.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 42499.00