Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: sandalbilişim
32.974,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 32974.00 Casper Excalibur G870.1265-BFA0X-B i7-12650H 16 GB 1 TB NVMe SSD RTX4050 15.6" Dos Dizüstü BilgisayarSatıcı: teknoev
33.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önceki fiyat
2 33000.00 Casper Excalibur G870.1265-BFA0X-B Intel Core i7-12650H 16GB RAM 1TB NVME SSD GEN4 6GB RTX4050 FreedosSatıcı: SANDALBİLİŞİM
35.480,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
3 35480.00 Casper Excalibur G870.1265-BFA0X-B i7-12650H 16 GB 1 TB NVMe SSD RTX4050 15.6" Dos Dizüstü BilgisayarSatıcı: SerhatBilgisayar1
35.500,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
4 35500.00 Casper Excalibur G870.1265-Bfa0x-B Intel Core İ7-12650H 16Gb Ram 1Tb Nvme Ssd Gen4 6Gb Rtx4050 FreedosSatıcı: Excalibur
37.148,55 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
5 37148.55 Casper Excalibur G870.1265-BFA0X-B Intel Core i7-12650H 16GB RAM 1TB NVME SSD GEN4 6GB RTX4050 FreedosSatıcı: EXCALIBUR
37.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
6 37899.00 Casper G870.1265-Bfa0X-B Metalik Uzay GrisiSatıcı: Casper
38.319,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
7 38319.00 Casper Excalibur G870.1265-Bfa0X-B i7 12650H 15.6" 16 GB RAM 1 TB NVMe SSD Gen4 6 GB Rtx4050 FreeDOS LaptopSatıcı: EXCALIBUR
38.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 38999.00 Casper Excalibur G870.1265-BFA0X-B Intel Core i7-12650H 16GB RAM 1TB NVME SSD GEN4 6GB RTX4050 FreedosSatıcı: EXCALİBUR
38.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
9 38999.00 Casper Excalibur G870.1265-BFA0X-B Intel Core i7-12650H 16GB RAM 1TB NVME SSD GEN4 6GB RTX4050 FreedosSatıcı: SANDAL BİLİŞİM
44.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
10 44999.00 Casper G870.1265-Bfa0X-B Metalik Uzay GrisiSatıcı: ACCPAZAR - Turkcell Mağazası
44.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
11 44999.00