Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: EXCALIBUR
42.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
1 42999.00 Casper Excalibur G870.1265-BQB0A-B i7-12650H 16 GB 1 TB NVMe SSD Gen4 8 GB RTX4060 W11H Dizüstü BilgisayarSatıcı: EXCALIBUR
42.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
2 42999.00 Casper Excalibur G870.1265-BFB0A-B Intel Core I7-12650H 16GB Ram 1tb Nvme SSD Gen4 8gb RTX4060 W11Satıcı: EXCALIBUR
44.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 44299.00 Casper Excalibur G870.1265-Bfb0a-B Intel® Core? I7 12650h 16 Gb Ram 1 Tb Nvme Ssd Rtx 4060 8gb 15.6" W11 Home Metalik Uzay Grisi Gaming NotebookSatıcı: EXCALIBUR
45.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
4 45699.00 Casper Excalibur G870.1265-bqb0a-b Intel Core I7-12650h 16gb Ram 1tb Nvme Ssd Gen4 8gb Rtx4060 Windows 11 HomeSatıcı: EXCALIBUR
45.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 45699.00 Casper Excalibur G870.1265-BFB0A-B Intel Core i7-12650H 16GB RAM 1TB NVME SSD GEN4 8GB RTX4060 Windows 11Satıcı: EXCALIBUR | 1 yorum
46.699,00 TL + Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
6 46709 Casper Excalibur 12.Nesil Core i7 12650H-RTX4060 8Gb-16Gb-1Tb Ssd-15.6inc-W112 yorum
49.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
7 49999.00 CASPER G870.1265-BQB0A-B/Core I7-12650H İşlemci/16 GB Ram/1 TB NVM SSD/RTX 4060/15.6''/W11 Gaming Laptop 50.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 50509