Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: "Prime "
37.507,83 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
1 37507.83 Casper Excalibur G870.1265-Bfb0x-B İ7-12650H 16 Gb 1 Tb Ssd Rtx4060 15.6" Full Hd NotebookSatıcı: TİCARY
37.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 dk önceki fiyat
2 37599.00 Casper Excalibur G870.1265-Bfb0x-B İ7-12650H 16 Gb 1 Tb Ssd Rtx4060 15.6" Full Hd Notebook 37.600,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 dk önceki fiyat
3 37600.00 Casper Excalibur G870.1265-BFB0X-B Intel Core i7 12650H 16GB 1TB SSD RTX4060 Freedos 15.6" Taşınabilir BilgisayarSatıcı: EXCALIBUR | 47 yorum
37.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
4 38009 Casper Excalibur G870.1265-BFB0X-B Intel Core i7-12650H 16GB RAM 1TB NVME SSD 8GB RTX4060 FreedosSatıcı: Fashionista
38.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
5 38799.00 Casper Excalibur G870.1265-BFB0X-B Intel Core i7-12650H 16GB RAM 1TB NVME SSD 8GB RTX4060 FreedosSatıcı: EXCALIBUR | 1 yorum
38.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
6 38999.00 Casper Excalibur G870.1265-BFB0X-B i7-12650H 16 GB 1 TB NVMe SSD RTX4060 15.6" Dos Dizüstü BilgisayarSatıcı: EXCALIBUR
39.329,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
7 39329.00 Casper Excalibur G870.1265-BFB0X-B Intel Core i7-12650H 16GB RAM 1TB NVME SSD GEN4 8GB RTX4060 FreedosSatıcı: EXCALİBUR
40.223,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
8 40223.04 Casper Excalibur G870.1265-Bfb0X-B i7 12650H 15.6" 16 GB RAM 1 TB NVMe SSD Gen4 8 GB Rtx4060 FreeDOS LaptopSatıcı: EXCALIBUR
41.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 41899.00 Casper Excalibur G870.1265-BFB0X-B i7-12650H 16 GB 1 TB NVMe SSD RTX4060 15.6" Dos Dizüstü BilgisayarSatıcı: OkyanusTeknolojiMLT
46.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
10 46799.00