Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Trendyol | 98 yorum
34.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
1 35009 Casper Excalibur G870.1265-DFA0X-B Intel Core i7-12650H 32GB RAM 1TB NVME SSD GEN4 6GB RTX4050 FreedosSatıcı: EXCALIBUR | 23 yorum
37.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
2 38009 Casper Excalibur G870.1265-DFA0X-B i7-12650H 32 GB 1 TB NVMe SSD RTX4050 15.6" Dos Dizüstü BilgisayarSatıcı: EXCALIBUR
38.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 dk önceki fiyat
3 38899.00 Casper Excalibur G870.1265-DFA0X-B Intel Core i7-12650H 32GB RAM 1TB NVME SSD GEN4 6GB RTX4050 FreedosSatıcı: EXCALİBUR
38.975,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
4 38975.04 Casper Excalibur Intel Core i7-12650H 32GB RAM 1TB NVME SSD GEN4 6GB RTX4050 FreedosSatıcı: EXCALIBUR | 73 yorum
39.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 39499.00 Casper Excalibur G870.1265-Dfa0x-B Intel Core İ7-12650H 32Gb Ram 1Tb Nvme Ssd Gen4 6Gb Rtx4050 FreedosSatıcı: Excalibur
39.787,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯57 dk önceki fiyat
6 39787.02 Casper G870.1265-Dfa0X-B Oyun Bilgisayarı Uzay GriSatıcı: Casper
39.859,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
7 39859.00 Casper Excalibur G870.1265-Dfa0X-B i7 12650H 15.6" 32 GB RAM 1 TB NVMe SSD Gen4 6 GB Rtx4050 FreeDOS LaptopSatıcı: EXCALIBUR
40.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
8 40599.00