Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: EXCALIBUR
34.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
1 34599.00 Casper Excalibur G870.1265-DFB0X-B Intel Core i7 12650H 32GB 1TB SSD RTX4060 Freedos 15.6" Taşınabilir BilgisayarSatıcı: Hepsiburada | 139 yorum
39.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
2 40009 Casper Excalibur G870.1265-DFB0X-B i7-12650H 32 GB 1 TB NVMe SSD RTX4060 15.6" Dos Dizüstü BilgisayarSatıcı: EXCALIBUR | 1 yorum
40.949,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
3 40949.00 Casper Excalibur G870.1265-DFB0X-B Intel Core i7-12650H 32GB RAM 1TB NVME SSD GEN4 8GB RTX4060 FreedosSatıcı: EXCALİBUR
41.759,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
4 41759.04 Casper Excalibur G870.1265-DFB0X-B Intel Core i7-12650H 32GB RAM 1TB NVME SSD 8GB RTX4060 FreedosSatıcı: EXCALIBUR | 42 yorum
42.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
5 42499.00 Casper Excalibur G870.1265-Dfb0x-B Intel Core İ7-12650H 32Gb Ram 1Tb Nvme Ssd Gen4 8Gb Rtx4060 FreedosSatıcı: Excalibur
42.629,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
6 42629.02 Casper Excalibur G870.1265-Dfb0X-B i7 12650H 15.6" 32 GB RAM 1 TB NVMe SSD Gen4 8 GB Rtx4060 FreeDOS LaptopSatıcı: EXCALIBUR
43.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
7 43499.00 Casper Excalibur G870.1265-dqb0x-b Intel Core I7-12650h 32gb Ram 1tb Nvme Ssd 8gb Rtx4060 FreedosSatıcı: EXCALIBUR
43.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
8 43499.00