Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Trendyol | 95 yorum
37.944,72 TL + 29,99 TL Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 37954.72 Casper Excalibur G870.1265-DXB0X-B i7-12650H 32 GB 2 TB NVMe SSD RTX4060 15.6" Dos Dizüstü BilgisayarSatıcı: EXCALIBUR
42.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
2 42599.00 Casper Excalibur G870.1265-DXB0X-B Intel Core i7-12650H 32GB RAM 2TB NVME SSD GEN4 8GB RTX4060 FreedosSatıcı: EXCALİBUR
43.487,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
3 43487.04 Casper G870.1265-DXB0X-B Intel Core i7-12650H 32GB RAM 2TB NVME SSD 8GB RTX4060 FreedosSatıcı: laptopfırsatı
43.970,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 43970.60 Casper Excalibur G870.1265-DXB0X-B Intel Core i7-12650H 32GB RAM 2TB NVME SSD 8GB RTX4060 FreedosSatıcı: Excalibur Türkiye
43.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
5 43999.00 Casper Excalibur G870.1265-Dxb0x-B Intel Core İ7-12650H 32Gb Ram 2Tb Nvme Ssd Gen4 8Gb Rtx4060 FreedosSatıcı: Excalibur
44.393,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯53 dk önceki fiyat
6 44393.02 Casper Excalibur G870.1265-Dxb0X-B i7 12650H 15.6" 32 GB RAM 2 TB NVMe Gen4 SSD 8 GB Rtx4060 FreeDOS Gaming LaptopSatıcı: EXCALIBUR
45.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
7 45299.00