Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: EXCALIBUR
38.703,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
1 38703.04 Casper Excalibur G870.1265-EFA0X-B Intel Core i7-12650H 64GB RAM 1TB NVME SSD GEN4 6GB RTX4050 FreedosSatıcı: EXCALIBUR | 1 yorum
39.499,00 TL + Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
2 39509 Casper Excalibur G870.1265-EFA0X-B Intel Core i7-12650H 64GB RAM 1TB NVME SSD GEN4 6GB RTX4050 FreedosSatıcı: EXCALIBUR | 2 yorum
39.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 39699.00 Casper Excalibur G870.1265-EFA0X-B Intel Core i7-12650H 64GB RAM 1TB NVME SSD GEN4 6GB RTX4050 FreedosSatıcı: EXCALİBUR
42.143,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
4 42143.04 Casper Excalibur G870.1265-Efa0x-B Intel Core İ7-12650H 64Gb Ram 1Tb Nvme Ssd Gen4 6Gb Rtx4050 FreedosSatıcı: Excalibur
42.923,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 42923.03 Casper G870.1265-Efa0X-B Oyun Bilgisayarı Uzay GriSatıcı: Casper
43.059,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
6 43059.00 Casper Excalibur G870.1265-Efa0X-B i7 12650H 15.6" 64 GB RAM 1 TB NVMe SSD Gen4 6 GB Rtx4050 FreeDOS LaptopSatıcı: EXCALIBUR
43.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
7 43899.00