Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Excalibur
44.927,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯53 dk önceki fiyat
1 44927.04 Casper Excalibur G870.1265-EFB0X-B Intel Core i7-12650H 64GB RAM 1TB NVME SSD GEN4 8GB RTX4060 FreedosSatıcı: EXCALİBUR
44.927,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
2 44927.04 Casper Excalibur G870.1265-EFB0X-B Intel Core i7-12650H 64GB RAM 1TB NVME SSD 8GB RTX4060 FreedosSatıcı: Excalibur Türkiye
45.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
3 45399.00 Casper Excalibur G870.1265-EFB0X-B i7-12650H 64 GB 1 TB NVMe SSD RTX4060 15.6" Dos Dizüstü BilgisayarSatıcı: EXCALIBUR | 3 yorum
45.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
4 45599.00 Casper Excalibur G870.1265-EFB0X-B Intel Core i7-12650H 64GB RAM 1TB NVME SSD 8GB RTX4060 FreedosSatıcı: EXCALIBUR
45.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önceki fiyat
5 45999.00 Casper Excalibur G870.1265-Efb0X-B i7 12650H 15.6" 64 GB RAM 1 TB NVMe SSD Gen4 8 GB Rtx4060 FreeDOS LaptopSatıcı: EXCALIBUR
46.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 46799.00 Casper Excalibur G870.1265-EFB0X-B Intel Core i7-12650H 64GB RAM 1TB NVME SSD GEN4 8GB RTX4060 FreedosSatıcı: EXCALIBUR | 9 yorum
47.799,00 TL + Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
7 47809